:: اعزام اسکی‌بازان معلول به مسابقات جهانی آلمان

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین، در خصوص برنامه ملی پوشان ایران در مسابقات جهانی آلمان و نیز کمپ آموزشی اظهار داشت: برای اولین بار است که تیم ملی ایران در رقابت‌های صحرانوردی شرکت می کند و با توجه به اینکه این مسابقات دارای امتیاز سهمیه بازی‌های پارالمپیک زمستانی نیز هست، امیدواریم بتوانیم مجوز حضور در این بازی‌ها را بدست بیاوریم.
وی افزود: اردوی تیم ملی از اواخر دی ماه آغاز شد و در اوایل اردو ملی پوشان به صورت رول اسکی تمرین کردند و هشت روز پایانی را نیز روی برف تمرین داشتند. جا دارد از همکاری خوب مسئولین پیست های دربند سر و دیزین که نهایت همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم.
رئیس انجمن اسکی گفت: می توان گفت ملی پوشان به پنجاه درصد آمادگی مورد نظر دست پیدا کرده اند و با توجه به اینکه اولین تجربه آنها در مسابقات صحرانوردی است، انتظار مدال نداریم، اما امیدواریم که بتوانند سهمیه کسب کنند.
وی افزود: پیش از آغاز مسابقات، نمایندگان کشورمان در یک کمپ آموزشی شرکت می کنند و دو مربی خوب تیم ملی به نام‌های احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی نیز در دوره تخصصی بین المللی مربی گری صحرانوردی معلولین حضور خواهند یافت.
ساوه شمشکی تصریح کرد: کمپ آموزشی به مدت ۸ روز به طول می انجامد و پس از آن کلاس بندی انجام می شود و در نهایت رقابت‌ها از یکم تا چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان پنجم بهمن به میهن باز خواهد گشت.
تیم ملی اسکی صحرانوردی معلولین ایران با ترکیب حسن میرزاحسینی، الهه قلی فلاح، مهدی حسین زاده و ابوالفضل خطیبی، با هدایت احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی، مربیان تیم ملی، شامگاه سه شنبه، ۱۹ دی ماه عازم آلمان خواهد شد.


تعداد بازدید : 296
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 11:59- 1397/5/31
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :